Ten sklep korzysta z cookies. Polityka Cookies.

Katalog

Włączone filtry:
PrestaShop
 • 33,00 zł

  Gra towarzyska Tokio Express firmy Rebel.W skład zestawu wchodzą: 52 karty, instrukcja, plastikowa podstawka.Gra przeznaczona dla 4,6 i 8 graczy w wieku 8 lat.Super zabawa, pełna śmiechu.Japonia kocha porządek, niestety turyści poguili się na tokijskiej stacji.

  W magazynie
 • 55,00 zł

  Lornetka dla dzieci z serii Prawdziwy Scout niemieckiej firmy Happy People, wykonana z wysokiej jakości tworzywa z gumowanymi uchwytami, regulacją ostrości obrazu. Obiektyw: 30mm, powiększenie 4-krotne, torba nylonowa z możliwością przypięcia do paska, chustka do czyszczenia soczewek. Przeznaczona jest dla dzieci w wieku 4-12 lat. Wymiary...

  W magazynie
 • 39,99 zł

  Mówiące Pióro 500 pytań przedszkolaka to edukacyjna gra polegająca na pytaniach i odpowiedziach opracowana specjalnie dla dzieci w wieku przedszkolnym. 60 zaproponowanych zadań dotyczy różnych dziedzin życia i rozwija w zabawny sposób umiejętności logiczne, mnemotechniczne, numeryczne, manualne oraz zmysł obserwacji.

  W magazynie
 • 45,00 zł

  Mówiące Pióro - 1000 Pytań Przedszkolaka - zestaw edukacyjny od Clementoni. Dzięki zaproponowanym grom i zabawom dostosowanym do możliwości dzieci w wieku od 3 do 6 lat sprzyja rozwojowi licznych umiejętności nabywanych w okresie przedszkolnym.Rozwiązując quizy, dzieci uczą się alfabetu, słów, kolorów, kształtów,liczb i ilości oraz rozwijają istotne...

  W magazynie
 • 29,00 zł

  Interaktywny garnuszek na klocuszek- muzyczny sorter po włączeniu odtwarza różne, wesołe melodie i jeździ po pomieszczeniu. Obręcz garnuszka w czasie jazdy mruga kolorowymi światełkami. Zabawka posiada 6 kolorowych klocków w różnym kształcie, z różnymi cyferkami i literkami, które dziecko musi umieścić w odpowiednim otworze garnuszka. 

  W magazynie
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów